Rehabilitacja

manu

dorehabilitacji.pl porady z fizjoterapii

wesprzyj kanał youtube dorehabilitacji.pl na zrzutka.pl

konsultacja fizjoterapeutyczna on-line

A A A

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
porada on - line

Indywidualna porada z fizjoterapii - jak to działa?

1. Zadzwoń na 501 463 913 w godzinach 9.00 - 12.00 w celu wstępnej weryfikacji Twojego problemu. Jeśli nie będę mógł odebrać - oddzwonię.

 Jest to potrzebne ponieważ, muszę dowiedzieć się czy jestem w stanie Ci pomóc, a Twój problem leży w zakresie mojej wiedzy i doświadczenia z fizjoterapii. Jeśli zdecyduję, że nie mogę pomóc, to zaproponuję Ci gdzie i u kogo można ewentualnie szukać dalszej pomocy. Jśli nie możesz się zdecydować obejrzyj mój kanał na youtube:

                                                    https://www.youtube.com/channel/UC6dmD_EVHJFRqoH8xXrOUig

2. Po pozytywnej weryfikacji, oraz po uzyskaniu porady, wpłacisz na https://zrzutka.pl/n56d7m dobrowolnie wybraną kwotę. 

 Jeśli po rozmowie telefonicznej stwierdzę że, mogę Ci pomóc, to po otrzymaniu pomocy, przelejesz dobrowolnie wybraną kwotę na https://zrzutka.pl/n56d7m. Twoja wpłata zostanie wykorzystana na dalszy rozwój kanału dorehabilitacji.pl

3. Prześlij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. opisy badań, zdjęcia (MRI, RTG) jeśli takie masz. Opisz dokładnie historię i aktualny stan urazu (choroby), możesz dołączyć własne zdjecia np spuchnięty staw skokowy. W temacie maila wpisz: porada oraz imię i nazwisko.

 Pamiętaj!!! Zgodnie z przepisami Twoje dane choroby to tzw dane wrażliwe. Korzystając z mojej pomocy zgadzasz się na wykorzystanie Twoich danych wyłacznie do celów mojej pomocy w Twojej chorobie. Nie będą udostępniane osobom i instytucją trzecim. Dane będą tylko w mojej poczcie, nie będą na koncie serwera oraz w żadnej bazie danych. W celu ochrony w/w danych, po zapoznaniu się z historią choroby Twój e-mail wraz ze wszystkimi danymi zostanie trwale usunięty z mojej poczty. 

4, W ciagu kilku godzin oddzwonię i umówimy się na dogodną porę rozmowy telefonicznej.

 Potrzebuję tych kilku godzin na przygotowanie się do odpowiedzi na Twoje pytania. Nie jestem omnibusem z fizjoterapii a każdy przypadek należy traktować indywidualnie.

5. Po rozmowie telefonicznej możesz już wpłacić dobrowolnie wybraną kwotę, jaką uważasz za adekwatną do uzyskanej pomocy na https://zrzutka.pl/n56d7m

 

Wszystko jasne, zapraszam do kontaktu!