Rehabilitacja

manu

dorehabilitacji.pl porady z fizjoterapii

A A A

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
porada online

Wiedząc jak ciężko w dzisiejszych czasach o konsultację specjalistyczną w realu, zapraszam potrzebujących do kontaktu. Może będę mógł pomóc lub nakierować na dalsze postępowanie fizjoterapeutyczne - "Zostań w domu"

 

 

 

 

Zapraszam do wsparcia mojego kanału:

 

dorehabilitacji.pl poprzez portal https://zrzutka.pl/n56d7m

 

 Po wsparciu kanału, w ramach podziękowania, chętnie podpowiem, nakieruję, dobiorę odpowiedni rodzaj terapii lub ćwiczeń dla Twojego problemu.

Indywidualne podejście do choroby, ewentualna rozmowa telefoniczna, utworzenie maila zawierającego ćwiczenia - to mój czas, który muszę poświęcić aby najlepiej Ci pomóc. 

 

Jak działa pomoc (porada online)?

 

1. Zadzwoń na 501 463 913 lub wyślij maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu wstępnej weryfikacji Twojego problemu. Jeśli nie będę mógł odebrać - oddzwonię.

 Jest to potrzebne ponieważ, muszę dowiedzieć się czy jestem w stanie Ci pomóc, a Twój problem leży w zakresie mojej wiedzy i doświadczenia z fizjoterapii. Jeśli zdecyduję, że nie mogę pomóc, to zaproponuję Ci gdzie i u kogo można ewentualnie szukać dalszej pomocy.

2. Prześlij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. opisy badań, zdjęcia (MRI, TK, RTG) jeśli takie masz. Opisz dokładnie historię i aktualny stan urazu (choroby), możesz dołączyć własne zdjęcia np spuchnięty staw skokowy. W temacie maila wpisz: pomoc oraz imię i nazwisko. 

 Pamiętaj!!! Zgodnie z przepisami Twoje dane choroby to tzw dane wrażliwe. Korzystając z mojej pomocy zgadzasz się na wykorzystanie Twoich danych wyłącznie do celów mojej pomocy w Twojej chorobie. Nie będą udostępniane osobom i instytucją trzecim. Dane będą tylko w mojej poczcie, nie będą na koncie serwera oraz w żadnej bazie danych. W celu ochrony w/w danych, po zapoznaniu się z historią choroby Twój e-mail wraz ze wszystkimi danymi zostanie trwale usunięty z mojej poczty. 

Możesz także skorzystać zupełnie za darmo z porad na moim kanale na youtube:

                                                   

https://www.youtube.com/channel/UC6dmD_EVHJFRqoH8xXrOUig

 

3. Po analizie dokumentów, odpowiem mailowo. W razie potrzeby umówimy się na rozmowę telefoniczną lub poprzez wybrany komunikator internetowy. Potrzebuję tych kilku godzin na przygotowanie się do odpowiedzi na Twoje pytania. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie.

 Zapraszam na:

 

https://www.facebook.com/Fizjoterapia-dorehabilitacjipl-204503956227831/ 

 

https://www.facebook.com/groups/dorehabilitacji/?source_id=204503956227831

 

Teraz już wszystko jasne, zapraszam do kontaktu.