Opieka w domu
Udostępnij

+48 501 463 913
info@dorehabilitacji.pl

 

 

 

 

 

 

  Stały i bliski kontakt z rodziną, a także poczucie bezpieczeństwa związane z przebywaniem w przyjaznym, znanym otoczeniu to dla osoby starszej jedne z najważniejszych elementów życia, kiedy nie może niezależnie funkcjonować i wymaga pomocy w codziennych czynnościach. Zwłaszcza w tych chwilach, gdy z powodu wieku, choroby, nagłego pogorszenia zdrowia wymaga wsparcia innych osób.Jeśli Twoi rodzice, dziadkowie lub inne bliskie Ci starsze osoby wymagają stałej opieki, próbujesz pogodzić opiekę nad nimi z życiem zawodowym i innymi obowiązkami. Starasz się im sprostać, ale czasami masz nadal wątpliwości, czy nie poświęcasz im za mało czasu?

Skorzystaj z pomocy doświadczonych opiekunów, którzy troskliwie zaopiekują się bliską Ci osobą.

W ramach opieki domowej znajdziesz szeroki wachlarz usług opiekuńczych przeznaczonych dla osób starszych i przewlekle chorych. Usługi opiekuńcze świadczone przez wykwalifikowanych opiekunów i asystentów opieki. Domowe wizyty lekarskie i pielęgniarskie. Kompleksową rehabilitację poszpitalną i pooperacyjną w warunkach domowych. Konsultacje psychologa i wsparcie dla rodzin opiekujących się seniorami na co dzień.

Opiekę nad osobą starszą możesz zorganizować tak, by zapewnić sobie i jej komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Pamiętaj, przemęczenie wynikające z opieki i stres jaki jej towarzyszy, szczególnie jeśli opiekujesz się chorą, niesamodzielną osobą, nie muszą być codziennością.

Jakie są zalety z korzystania z pomocy w opiece nad seniorem?

Szybkość i kompleksowość:
Wszystkie formalności można załatwić przez internet lub w dogodnym dla Ciebie miejscu oraz czasie. Doświadczenie i uczciwość:

Pracownicy posiadają doświadczenie, odpowiednie wykształcenie, a także wszystkie uprawnienia i niezbędne szkolenia pozwalające im na wykonywanie zawodu opiekuna. Dopasowanie opiekuna/asystenta opieki są każdorazowo dobierani pod kątem indywidualnych wymagań i potrzeb seniora.

Możliwość wymiany personelu:

W przypadku zastrzeżeń, jest możliwość wymiany personelu w dowolnym momencie.

Sprawna organizacja: 

Opiekę dla bliskich często organizowana jest maksymalnie w ciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia.

Komfortowe rozliczenia:

Istnieją możliwość bezgotówkowego rozliczania się w ustalonym terminie, bez konieczności angażowania bliskiego.

 

Nowoczesne zaplecze: 

Pomoc w zapewnieniu niezbędnego sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego oraz wszelkich innych udogodnień (np. sprzęty ułatwiające higienę i toaletę).

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.